Laser dla pięknej i gładkiej skóry

Lasery używane są nie tylko w technice. Odpowiednia długość i barwa promienia powoduje korzystne działanie na skórę.

Bezpieczeństwo stosowania laserów

Nowoczesne gabinety kosmetyczne proponują dziś często zabiegi z użyciem lasera. Wiele osób obawia się jego działania, uważając, że będzie ono zbyt intensywne, a stąd krótka droga do uszkodzenia skóry. Jednak urządzenia emitujące promienie laserowe są tak skonstruowane, że promień jest odpowiednio dostosowany do potrzeb każdego zabiegu.

Młodsza i piękniejsza twarz dzięki laserowi

Działanie lasera na skórę usprawnia mikrokrążenie, powodując lepsze jej odżywienie i dotlenienie. Następuje usunięcie toksyn i zwiększenie jej elastyczności. Zabiegi laserowe są dobrym wstępem do przyjęcia wszelkich preparatów odżywczych i ampułek. Urządzenia laserowe są cenione w kosmetyce również jako skuteczny sposób na złuszczanie naskórka i oczyszczanie skóry, używane są też w zabiegach przeciwzmarszczkowych.

Trwała depilacja laserowa

Laser jest świetnym narzędziem do trwałej depilacji. Od kilku lat depilacja laserowa święci prawdziwe triumfy w salonach kosmetycznych, a kolejne kobiety (i mężczyźni również!) decydują się usunąć na stałe włosy z nóg, pach czy okolic bikini. Wystarczy kilka takich zabiegów w serii (zwykle 5-6 wystarcza), by osiągnąć efekt wyjątkowej gładkości. Laser musi być jednak dobrze dobrany do fototypu klienta/ki oraz koloru i grubości usuwanego owłosienia, dlatego na taki zabieg warto wybrać się do salonu, w którym pracują doświadczeni kosmetolodzy, a wyposażenie jest nowoczesne. Warto też pytać o nazwę lasera, jakim będzie wykonywana depilacja, ponieważ jest ich kilkanaście rodzajów.

Tania depilacja laserowa Oława

W poszukiwaniu zabiegów depilacji laserowej warto zajrzeć do salonów w mniejszych miastach, takich jak Oława. W porównaniu np. z Wrocławiem, ceny mogą tam być nawet 10-20% niższe. A że pakiety depilacji łącznie kosztują nawet około kilku tysięcy, oszczędność w takich wypadkach okazuje się spora.