Eventy i integracje na kręgielni – o czym warto pamiętać?

Firmowe spotkanie integracyjne na kręgielni lub event, podczas którego kręgle zapewnią gościom rozrywkę to ciekawy pomysł na integrację zespołu. Profesjonalna kręgielnia z pewnością zaoferuje nam wsparcie podczas organizacji turnieju między pracownikami lub partnerami biznesowymi. O czym warto pamiętać, planując takie spotkanie?

Zgodnie z planem

Integracyjną zabawę na kręglach powinniśmy zaplanować z wyprzedzeniem. Tego typu miejsca cieszą się dużą popularnością – szczególnie w większych miastach. Dobrze mieć na uwadze fakt, że zazwyczaj godziny popołudniowe oraz weekendy to niejednokrotnie najchętniej wybierany czas na wynajęcie toru, dlatego dokonanie rezerwacji z dnia na dzień może okazać się niemożliwe. Zastanówmy się więc, jaki dzień oraz godziny będą odpowiednie dla większości uczestników, stworzymy listę chętnych wziąć udział i na tej podstawie zarezerwujmy dogodny termin spotkania.

Dobra zabawa dla wszystkich

Planując integrację lub event w większym gronie, warto zadbać o organizację turnieju. Dobrze skonsultować ten pomysł z obsługą lokalu, która przedstawi nam wszystkie możliwe warianty rozgrywek. Podczas spotkania personel zaprezentuje zespołom zasady gry oraz będzie służył wsparciem w trakcie turnieju. Profesjonalna kręgielnia zapewni także uczestnikom dostęp do baru z napojami lub przekąskami oraz wygodne siedziska, przy których gracze będą mogli oczekiwać na swoją kolej.

Chcąc zadbać o szczegóły spotkania, wybierzmy obiekt o dobrej renomie. Ciesząca się pozytywnymi opiniami kręgielnia może stać się miejscem udanego spotkania, a doświadczony personel zadba o dobrą zabawę do ostatniej minuty rozgrywek!

Ebro klub